Proslavili smo rođendane naših korisnika!

Proslavili smo rođendane naših korisnika!

Danas smo tradicionalno obilježili rođendane naših dragih korisnika rođenih tijekom svibnja i lipnja. Bila je to još jedna prilika za okupljanje i stvaranje novih zajedničkih uspomena.

Među brojnim slavljenicima, posebno je zasjala naša najstarija slavljenica, gospođa Danica Ostriž, koja je ponosno ušla u 98. godinu života!

Na samom početku proslave, u ime cijelog Doma, prisutnima se obratila gospođa Valentina Tomiša Granđa. Uz tople riječi, čestitala je slavljenicima njihov dan te im u ime svih djelatnika poželjela obilje zdravlja, sreće i još mnogo ovakvih veselih obljetnica u budućnosti.

Nakon dirljivog uvodnog govora, uslijedila je zajednička zdravica. Vrijedne ruke našeg kuhinjskog tima pobrinule su se da ovaj dan bude i gastronomski poseban pa je za slavljenike i njihove goste pripremljen svečani ručak, nakon kojeg je uslijedila i slavljenička torta.

Pravo veselje je započelo kada je krenula glazba. Uz dobro poznate melodije, pjesmu i ples, naši su korisnici potpuno zaboravili na vrijeme i godine. Atmosferu je najbolje opisala naša slavljenica Elizabeta, koja je kroz smijeh poručila: “Kad pjevam i plešem, ništa me ne boli!”

Nažalost, sve što je lijepo kratko traje pa je tako i ovo predivno druženje završilo, a korisnici su s pjesmom pošli na popodnevni odmor.

Svim našim slavljenicima još jednom od srca želimo sretan rođendan!